Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

17.2.A-tým ztratil skvěle rozehraný duel s Dvorem Králové. Na soupeřově ledě Letci prohráli 2:3 v prodloužení.
14.2.Pod novým trenérem zvládli muži veledůležitý souboj o play-off s Bílinou. Přímého konkurenta porazili 7:5.
12.2.Aleš Totter končí náhle u "A" týmu a odchází za angažmá do Polska. O jeho nástupci klub rozhodne v úterý.
11.2.Sedmigólový debakl utrpěl starší dorost v Olomouci. Porážkou 0:7 tak zakončili první nadstavbu o udržení.
10.2.Mladší dorost prohrál na ledě Havlíčkova Brodu 1:5. Naděje na záchranu už je v mezích pouhé teorie.
10.2."A" tým v přímém souboji o play-off utrpěl největší debakl sezony, když na ledě Řisut prohrál vysoko 2:8.
9.2.Mladší dorost po osmi porážkách zaznamenal vítězství. Doma porazil Žďár n. S. 4:3 v prodloužení.
9.2.Starší dorost prohrál doma se Žďárem n. S. 2:3 po nájezdech. V neděli zakončí nadstavbu v Olomouci.
8.2.Obránce Michael Krutil byl nominován na Turnaj čtyř zemí výběru U16, který se koná od 15. 2. v Přerově.
5.2."A" tým v předehrávce 38. kola prohrál na svém ledě 2:3 s Děčínem. Za domácí skórovali Chvála a Volek.
3.2.Starší dorost inkasoval od Chomutova deset branek. Do konce první nadstavby zbývají poslední dvě kola.
3.2."A" tým ve II. národní lize podlehl 2:6 Trutnovu. V pondělí se na domácím ledě utká proti Děčínu.
1.2.Jiří Hozák opustil kádr "A" týmu. Z hostování v Letňanech se vrací do prvoligového Prostějova.
31.1.Tomáš Honetschläger minulý týden odehrál svůj poslední zápas za "A" tým. Přednost dá zaměstnání.
28.1.Starší dorost prohrál 3:8 na ledě Havířova. Do konce první nadstavby zbývá odehrát ještě tři kola.
27.1.Poosmé v řadě utrpěl porážku mladší dorost, který nevyzrál na Kometu a v Brně podlehl 2:5.
27.1."Áčko" udělalo další krůček k postupu do play-off, ve 36. kole porazilo Vrchlabí 5:4 po samostatných nájezdech.
26.1.Starší dorost ukončil sérii šesti porážek v řadě a doma porazil brněnský Warrior 2:1 po samostatných nájezdech.
25.1.Mladší dorost pokračuje v sérii porážek. Tentokrát doma nestačil na Jihlavu, které nakonec podlehl 2:8.
24.1."A" tým po srdnatém boji prohrál ve 35. kole II. ligy 4:6 na Kobře a derby ani napočtvrté nezvládl.
23.1."A" tým čeká ve středu pražské derby. V rámci 35. kola II. ligy se od 18.00 představí na ledě Kobry.
22.1.Starší dorost si ve skupině o udržení připsal šestou prohru v řadě, když nestačil na ledě Třince 3:6.
21.1."A" tým rozehrál poslední čtvrtinu základní části II. národní ligy, s Jabloncem nad Nisou doma prohrál 3:6.
20.1.Mladší dorost prohrál 1:3 na ledě Pardubic, i když svého soupeře tentokrát přestřílel v poměru 32:19.
19.1.Starší dorost prohrál v dalším kole skupiny o udržení 1:6 s Litvínovem. Je to jeho pátá porážka v řadě.
18.1.Mladší dorost doma prohrál 5:6 s Havlíčkovým Brodem. Dva góly dostal těsně před koncem v rozmezí 20 vteřin.
17.1."A" tým v dohrávce 27. kola II. národní ligy šokoval vítězstvím 6:2 na ledě favorizovaného Děčína.
17.1.Starší dorost prohrál 1:6 ve Žďáru nad Sázavou a sedm kol před koncem nadstavby zůstává na deseti bodech.
13.1.Starší dorost v Havlíčkově Brodě třikrát vedl, ale v prodloužení nakonec prohrál 3:4. Připisuje si tak bod.
13.1.Mladší dorost nestačil na Žďár nad Sázavou, kde prohrál jednoznačně 1:5. Jediný gól vstřelil Škarda.