Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2021 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.1.Lukáš Pařík odchytal první zápas sezony v americké juniorské USHL. Dubuque Fighting Saints pomohl k výhře 4:1 nad Waterloo, připsal si 30 zásahů a úspěšnost zákroků 96,8 %.
29.1.Ve čtvrtek proběhla na ČT Sport diskuze o poměrech v Českém hokeji. Nejen aktuální situaci rozebírali Filip Pešán, Radim Vrbata, Petr Bříza a Václav Varaďa. Záznam z debaty naleznete zde.
18.1.Český hokej chystá organizační změny u mládeže. Před sezonou 2021/22 dojde ke snížení počtu týmů v nejvyšší a druhé nejvyšší juniorské soutěži a stejně tak i u dorostenců. Více o plánované redukci zde.
16.1.Odchovanec Jakub Vrána prožívá senzační start v NHL! V prvních dvou zápasech za Washington Capitals se pokaždé gólově prosadil a ve druhém utkání byl dokonce vyhlášen hlavní hvězdou.
15.1.Prodejna JB Sport nacházející se v Ice Areně nyní umožňuje broušení bruslí, ale pouze na objednávku. V případě zájmu volejte předem na tel. číslo 603 809 428 (Jan Závada).
12.1.Odchovanec Michael Krutil se nakonec do týmu Chicaga neprobojoval. Na farmě v Rockfordu však uvidíme jiného bývalého Letce - Matěje Chalupu, který dostal šanci spolu s Michalem Teplým.
3.1.Čeští hokejisté do dvaceti let končí na juniorském mistrovství světa ve čtvrtfinále. Národní tým podlehl Kanadě 0:3, semifinále si společně se zemí javorového listu zahraje USA, Rusko a Finsko.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS