Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2020 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.12.Lukáš Pařík na MS do 20 let vychytal zápas proti Rusům! Česká reprezentace zvítězila 2:0 a bývalý Letec se stal hvězdou zápasu se 30 zákroky. Gratulujeme!
24.12.Nová hymna! Na Štědrý den si pro vás pro klub připravil malý dárek, klubovou písničku naleznete uvnitř článku na webu nebo na sociálních sítích. Přejeme klidné prožití vánočních svátků.
23.12.Klub HC Letci Letňany přeje poklidné prožité vánočních svátků a úspěšný start i pohodový let bez velkých turbulencí v novém roce 2021. Děkujeme všem svým členům a fanouškům za přízeň.
16.12.Letci musí pokračovat v přípravě mimo vnitřní prostory. Od pátku platí nová opatření, která umožňují pouze přípravu v šestičlenných skupinách bez možnosti využití krytých ledových ploch.
11.12.Na letošní juniorský šampionát se probojovali všichni čtyři Letci! Do Kanady poletí brankář Lukáš Pařík a obránci Karel Klikorka, Martin Haš a Michael Krutil. Gratulujeme!
2.12.V širší nominaci národního týmu na nadcházející MS do 20 let v Kanadě se objevují hned čtyři odchovanci Letňan: brankář Lukáš Pařík a obránci Karel Klikorka, Michael Krutil a Martin Haš. Hodně štěstí!
1.12.Letci se vrací na led! Od čtvrtka budou trénovat ve skupinách po deseti, prozatím je zároveň v platnosti také nošení roušek během zátěže. O případných změnách vás budeme informovat.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS