Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2021 byly zveřejněny tyto aktuality:

19.3.Odchovanec Letců Václav Karabáček zůstává v Tipsport extralize. S českobudějovickým Motorem se dohodl na prodloužení smlouvy, během aktuální sezony nasbíral 14 bodů.
15.3.Od sezony 2022/23 dojde k úpravě struktury žákovských soutěží. Hráči 9. tříd nově vytvoří samostatnou kategorii. Do starších žáků budou spadat hokejisté 7. a 8. tříd, kategorie mladších žáků budou zahrnovat 5. a 6. třídu.
10.3.18 bodů! Jakub Vrána v tomto ročníku NHL zapsal už deset branek a osm asistencí, v noci proti New Jersey pálil hned dvakrát. Opora Washingtonu navíc rozhodla duel přesnou trefou v prodloužení.
10.3.Premiérový díl podcastové série HOKEJ ZBLÍZKA je online. Naleznete ho pod názvem pořadu na platformách YouTube (video) a Spotify (zvuková stopa).
5.3.První díl podcastové série HOKEJ ZBLÍZKA bude zveřejněn už během druhého březnového týdne. Řešit se bude mimo jiné aktuální téma: Jak připravovat hráče v covidové době, ale i mnoho dalšího. Startujeme už brzy!
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS