Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.9.V sobotním utkání II. ligy proti Řisutům by měl za "A" tým nastoupit ze Sparty vypůjčený Lukáš Rousek.
30.9.Slibně rozjeté utkání starší dorostenci nedotáhli do vítězného konce. S Mladou Boleslaví prohráli 3:4.
30.9."A" tým poprvé vyhrál na svém hřišti, Řisuty porazil 10:4 a připsal si druhé vítězství ve II. lize.
29.9.Starší dorost v 7. kole extraligy prohrál těsně 1:2 na ledě Slavie. V sobotu hraje s Mladou Boleslaví.
28.9.Mladší dorost v pátém kole extraligy utrpěl čtvrtou porážku, když tentokrát podlehl 3:7 v Pardubicích.
28.9.Žákovské třídy uspěly proti Mladé Boleslavi. Sedmáci v lize vyhráli 3:2, páťáci soupeře deklasovali 10:2.
27.9."A" mužstvo podlehlo na ledě favorizovaného Děčína 1:5 a v 5. kole II. ligy si tak připsalo čtvrtou prohru.
23.9.Útok "A" týmu posílí Dominik Volek. Syn Davida Volka má zkušenosti z extraligy, WSM ligy i z angažmá v cizině.
23.9.Mladší dorost poprvé v sezoně nebodoval, ve 4. extraligovém kole podlehl doma soupeři z Liberce 1:3.
23.9.Starší dorost neuspěl proti pražské Spartě ani napodruhé, doma jí v rámci 6. kola extraligy podlehl 3:6.
23.9."A" tým nestvrdil venkovní výhru a doma ztratil body i podruhé. Ve 4. kole II. ligy nestačil 1:5 na Trutnov.
22.9.Starší dorost v 5. kole extraligy podlehl na domácím ledě Liberci těsně 4:5. V sobotu přivítá Spartu.
21.9.Odchovanec Jakub Vrána se v přípravě NHL gólově prosadil za Washington Capitals proti Montrealu.
20.9.Muži se postarali o senzaci 3. kola a po výhře 6:3 ve Vrchlabí berou první body do tabulky II. národní ligy.
20.9.Senzační výhru "A" týmu ve Vrchlabí řídil kapitán Martin Kotyra, který vstřelil hattrick a přidal i jednu asistenci.
20.9.Vítězný debut v dospělém hokeji prožil za "A" tým 17letý bek Ivan Lytvynov. Dokonce si připsal asistenci.
16.9.Mladší dorost překvapivě uspěl v Brně, tamní Kometu porazil 4:0 a připsal si tak první vítězství v sezoně.
16.9.Muži bohužel nezvládli ani druholigovou premiéru před vlastním publikem. V derby podlehli Kobře Praha 2:5.
15.9.Starší dorost ukořistil první body. Ve 3. kole senzačně vyhrál 2:1 po nájezdech na ledě Mladé Boleslavi.
15.9.Na druholigové derby mezi "A" týmem a Kobrou je vstupné zdarma. Hraje se v sobotu v 18:40 v Ice Areně.
14.9.Mladší dorost překvapivě získal bod proti Hradci Králové, i ve 2. kole ale prohrál 3:4 po prodloužení.
14.9.Za mladší dorost proti Hradci zářil Tomáš Václavík. Všechny tři góly dal za necelých 12 minut 3. třetiny.
13.9."A" tým vstoupil do II. ligy porážkou 2:6 na ledě Jablonce n. N. O oba góly se postaral Jan Valder.
10.9.Páťáci vstoupili do nové sezony žákovské ligy přesvědčivým vítězstvím 5:0 proti Poděbradům.
10.9.Šesťáci a osmáci nestačili v úvodu žákovské ligy na Třemošnou. Mladší žáci prohráli 1:4, starší pak 3:5.
9.9."A" mužstvo v generálce před startem II. národní ligy podlehlo Nymburku na domácím ledě 4:8.
9.9.Mladší dorost odstartoval novou sezonu porážkou 3:4 po prodloužení na ledě Žďáru nad Sázavou.
9.9.Starší dorost prohrál i své druhé utkání na startu extraligy. Tentokrát doma 1:3 se Slavií Praha.
8.9.Starší dorost do nové sezony vstoupil debaklem 1:7 na ledě Sparty. O jediný gól se postaral John Riley.
6.9.Mladší dorost ve středeční generálce před startem extraligy utrpěl porážku 3:9 na ledě Hradce Králové.
5.9."A" mužstvu v Pelhřimově nevyšla odveta a tentokrát prohrálo 4:6. Za soupeře chytal Petr Hamalčík.
2.9.A-tým si připsal cenný skalp Pelhřimova, když před domácím publikem zvítězil zcela přesvědčivě 6:1.
1.9.V dalším přátelském utkání změří muži zítra síly s Pelhřimovem. Úvodní buly padne v 15.30 v Ice Areně.