Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2012 vyšly tyto články:

24.10.Ohlédnutí za víkendovými zápasy - 7. dílMarek H.Další díl hokejové rubriky Ohlédnutí za víkendovými zápasy je znovu tady. Uplynulý týden nám nabídl opět spoustu zajímavých utkání. Pojďte se s námi již posedmé podívat, jak si naši Letci v minulém týdnu vedli!
17.10.Ohlédnutí za víkendovými zápasy - 6. dílMarek H.Uplynulý týden nám nabídl opět řadu zajímavých utkání. Některé série našich Letců skončily, jiné pokračují dále. Pojďte se s námi, spolu s šestým dílem pravidelné rubriky Ohlédnutí za víkendovými zápasy, podívat, jak si naši mladí hokejisté vedli!
14.10.Muži opět vítězně!Marek H.Ve 4. kole se Letci Letňany utkali v domácí Ice-areně s týmem z Roudnice nad Labem. Kdo se přišel na zápas podívat, rozhodně neprohloupil a mohl vidět hezký hokej a dominantní výkon našich mužů. Ti si připsali první důležité vítězství na domácím ledě. Jednoznačně deklasovali svého soka 11:0 a po dvou porážkách mají na kontě i dvě výhry.
10.10.Ohlédnutí za víkendovými zápasy - 5. dílMarek H.ANKETA: V minulém týdnu se opět odehrála řada zajímavých a napínavých utkání v hlavních rolích s našimi mužstvy. Pojďte se podívat na krátkou rekapitulaci uplynulého týdne. Dozvíte se, kdo s kým hrál a jak který zápas dopadl. Byl tento týden pro naše klubové barvy úspěšný? A jak jste zatím spokojení s novou sezónou? Podělte se svými názory v diskusním fóru a hlasujte v naší anketě!
9.10.Bez posily, ale s vítězstvím!Marek H.Bez posily, ale s vítězstvím. I takto by se dalo hovořit o historicky prvním vítězství v dějinách mužského hokeje v Letňanech. Jako první byli našimi muži poraženi hráči z Kobry Praha „B“. Kvůli administrativním problémům sice nemohla ještě na tento zápas nastoupit za Letce ona slibovaná posila. To však v konečném zúčtování nemuselo letňanské zase až tak mrzet.
4.10.Blíží se přestupová bomba v LetňanechMarek H.Nejen extraligová mužstva posilují hráči ze zámoří. I v Letňanech se brzy objeví zatím nejmenovaná hvězda velkého formátu. Nechte se překvapit, její jméno se možná již o víkendu dozvíte.
3.10.Ohlédnutí za víkendovými zápasy - 3. + 4. dílMarek H.Přinášíme vám speciální dvojčíslo s hodnocením zápasů z posledních dvou týdnů. Tyto hokejové víkendy, nebo lépe nazváno týdny, nám nabídly spoustu zajímavých zápasů. Odehrál se premiérový zápas Letňan v kategorii muži. Také jsme se dočkali úvodního utkání juniorů, prolomení nepříznivé série starších dorostenců a prodloužení úspěšných sérií v mladších kategoriích.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2020 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS