Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 vyšly tyto články:

28.11.Ohlédnutí za víkendovými zápasy – 11. + 12. dílMarek HoráčekPřinášíme vám dvojčíslo (11. a 12. díl) rubriky Ohlédnutí za víkendovými zápasy. Pojďte se s námi podívat, jak si vedly naše kategorie v uplynulých dvou týdnech. Komu se vydařila jeho utkání a kdo naopak nedokázal naplnit očekávání? To vše se můžete dočíst v tomto článku. Příjemné čtení!
13.11.Ohlédnutí za víkendovými zápasy - 10. dílMarek HoráčekTentokrát máme pro vás, věrné fanoušky letňanského hokeje, zprávy z pouze třech soutěžních ligových utkání. Uplynulý týden byl totiž ve znamení reprezentační přestávky, během které týmy pilovaly svou taktiku a pracovaly na zlepšení, případně udržení výkonnosti.
7.11.Velký den Františka Kučery - uvedení do Síně slávyMarek HoráčekJiž dnes, 7. listopadu 2012, bude uveden do Síně slávy českého hokeje František Kučera, bývalý vynikající obránce a spoluzakladatel našeho hokejového týmu HC Letci Letňany! Gratulujeme!
7.11.Ohlédnutí za víkendovými zápasy - 9. dílMarek HoráčekMinulý týden nám sice nabídl menší počet utkání, než na který jsme zvyklí, avšak o to víc byla tato utkání zajímavá! Splnila „pětka“ se „sedmičkou“ svou povinnost a radují se z vítězství? Podařilo se mladším i starším dorostencům zastavit výsledkový propad? Jak obstáli junioři v souboji o první místo v tabulce? A dokázali muži opět zvítězit? To vše se souhrnně dozvíte právě v tomto článku!
1.11.Ohlédnutí za víkendovými zápasy - 8. dílMarek H.Po týdnu si opět pojďte spolu s námi shrnout, jak kdo odehrál své zápasy. Pro koho byl uplynulý týden úspěšný a pro koho naopak neúspěšný. Jak si vedly všechny naše kategorie? To vše se dozvíte pouze a právě zde!
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2020 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS