Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2012 vyšly tyto články:

31.12.Šťastný nový rok 2013!Marek HoráčekHokejový klub HC Letci Letňany přeje všem krásně prožitého Silvestra a úspěšný vstup do roku 2013! Přejeme, aby všem tento nový rok přinesl co nejvíce radosti a úspěchů, jak v osobním, tak ve sportovním životě. Hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody! :)
24.12.Letci v reprezentaciMarek HoráčekVětšina našich hráčů si v těchto chvílích užívá chvíle odpočinku od hokeje a již netrpělivě čekají, až opět začne další část jejich sezóny. Dvojice odchovanců a dvojice současných hráčů Letňan však hrdě reprezentují Českou republiku v mládežnických kategoriích.
24.12.Muži si upevnili 3. místo v KPPM!Marek HoráčekLetci si v sobotu 22.12.2012 dokázali poradit s mužstvem Bohemians Praha. Výhrou si tak upevnili třetí místo v Krajském přeboru Prahy.
23.12.Šťastné a veselé Vánoce!Marek HoráčekHokejový oddíl HC Letci Letňany přejí všem hráčům, rodičům a fanouškům hokeje příjemné prožití vánočních svátků! Hodně štěstí, zdraví a pohody v kruhu nejbližších!
19.12.Ohlédnutí za víkendovými zápasy – 15. dílMarek HoráčekPoslední hrací týden před Vánoci se odehrálo spoustu zajímavých a velice vyrovnaných utkání. Která mužstva dokázala zvítězit a kdo naopak svá slibně rozehraná utkání nedokázal dovést do zdárného konce? Jak dopadly naše kategorie před vánoční přestávkou? Čtěte dál! :)
13.12.Ohlédnutí za víkendovými zápasy - 14. dílMarek HoráčekV uplynulém týdnu se odehrály jedny z posledních zápasů v tomto kalendářním roce. Pojďte se s naší rubrikou podívat, jak si naše kategorie vedly. Byl tento týden pro barvy Letňan opět úspěšný? To vše se můžete dozvědět právě v tomto článku.
6.12.Ohlédnutí za víkendovými zápasy – 13. dílMarek HoráčekV dalším díle rubriky Ohlédnutí za víkendovými zápasy se s námi můžete podívat, jak si vedly všechny naše kategorie. Kdo byl v uplynulém týdnu stoprocentní a kdo naopak zaváhal? Letci o tomto víkendu získali přes tři čtvrtiny všech možných bodů, které byly ve hře. Jednalo se tak o, myslím si, úspěšný týden.
3.12.Muži vyloupili ZbraslavMarek HoráčekV 11. kole Pražského přeboru zvítězili Letci nad HC Slavoj Zbraslav, která si tak připsala svou první porážku. V napínavém a nervy drásajícím zápase bylo k vidění celkem 13 branek.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2020 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS