Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2020 vyšly tyto články:

25.2.Ach, ta Slavia... Žáci ze tří pokusů nevybojovali ani bod(red)Jeden z nejsilnějších možných soupeřů - ne-li možná nejsilnější vůbec - čekal minulý týden žákovské třídy Letců. Bilance je zřetelně jasná: tři zápasy, žádný bod. Ze šestky, osmičky a devítky mu byla nejblíže nejmladší kategorie v akci, šesťáci totiž v pátek prohráli jen o jediný gól. U osmáků byl průběh věru jednoznačný, stejně jako i deváťáků, kteří absolvovali dohrávku už minulou středu.
24.2.OKÉNKO RODIČE: Koronavirus, co má dosah až do Letňan(red)Nic se napříč celou planetou neprobírá v současnosti více: zákeřný koronavirus se v Číně vymkl kontrole a dnes ohrožuje stále více zemí. Ačkoliv se do České republiky dosud nedostal, dá se říct, že má i tak dosah až do letňanského klubu. Více se dozvíte v nové rubrice pod názvem Okénko rodiče, která nabízí prostor pro nejrůznější témata. V 1. díle se ujímá krátkého povídání Monika Vančurová.
21.2."Áčko" bez postupových nadějí: Hrajeme si spíš pro žízeň(red)Jejich sezona se pomalu a jistě chýlí ke konci a oni si chtějí užít pár zbývajících kol. Však letňanský "A" tým hraje Pražský přebor hlavně pro zábavu. "Někdy se chce více, někdy zase méně," glosuje tažení Letců hrající trenér Jakub Kučera. "Ale snažíme se hokejem bavit, a myslím, že se silnými soupeři hrajeme vyrovnaně." Mužstvo má před sebou poslední soutěžní měsíc. S kolika body ho zakončí?
18.2.Zajímavost: v žákovských ligách se rodily stejné výsledky(red)K zajímavé hříčce se skóre došlo o uplynulém víkendu v žákovských soutěžích. Hned u čtyř kategorií se totiž zrodily dva totožné výsledky. Zatímco pátá třída prohrála 4:6 s pražskou Hvězdou, devítka stejným rozdílem podlehla Táboru. Zatímco šestá třída přehrála 7:2 Černošice, sedmička si stejným rozdílem poradila s Táborem. Jen osmáci si uhráli "vlastní" výhru - Černošice porazili 4:1.
12.2.Za porušení pravidel postih! Jak a za co trestají trenéři?(red)Nechtějte být v osmé třídě Letců! Tedy pokud vám chybí morálka a neděláte hokej naplno. Z malého průzkumu napříč věkovými kategoriemi vyplývá, že právě u osmáků se prohřešky a nedisciplinovanost trestají asi nejrazantněji. Na toto téma byli dotázáni trenéři všech letňanských týmů, v nichž dochází k týmovým či individuálním trestům. Malé děti od 1. do 3. třídy jsou samozřejmě takových věcí ušetřeny.
10.2.Často se s kolegy na ledě zasmějeme, říká kouč prvňáčků(red)Tahle sezona je pro něj v lecčems jiná: poprvé totiž řídí tým v roli hlavního kouče. A to rovnou na dvou opačných pólech. Vždyť Jakub Kučera má na starost trenérské kormidlo jak u dospělých, tak i u těch nejmenších - tedy v kategorii první třídy. A právě ta je tématem tohoto rozhovoru. "Pořád se učím a zjišťuji nové věci, ale jedno vím jistě: ta práce mě baví," říká 23letý syn olympijského vítěze Františka.
5.2.Proč to šlape v dorostu? Je tu zdravá aura, chválí si trenér(red)Na podzim si prošli obdobím, kdy sedm zápasů v řadě marně čekali na vítězství. Teď pro změnu sbírají jeden bod za druhým. Letňanský dorost se v prosinci vrátil na vítěznou vlnu, která s výjimkou jedné porážky trvá už sedm zápasů. Naposledy Letci prožili vydařenou odvetu v Poděbradech, které je jako jediné v nadstavbě o udržení dokázaly v posledních dvou měsících porazit. V týmu vládne spokojenost.
5.2.Žákovské týmy na body nedosáhly. Dva odložily zápasy(red)Jen tři soutěžní utkání odehráli o uplynulém víkendu letňanští žáci. A ani jeden tým Letňan nedosáhl na body. Šesťáci a osmáci podlehli v pražském derby Spartě, z dalšího derby doma proti Slavii odešli poraženi i sedmáci. Devítce byl mistrovský zápas s vršovickým celkem odložen a náhradní termín musejí hledat i páťáci, jejichž soupeř z Kobry Praha byl nakažen chřipkovou epidemií.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2020 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS