Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2020 vyšly tyto články:

30.4.Doba odpočinku skončila. Letci už se chystají trénovat(red)Od předčasného ukončení hokejové sezony uplynuly téměř dva měsíce a nuceného času na odpočinek měli Letci dostatek. Po částečném uvolňování vládních opatření se proto už těší na letní přípravu. Ta začíná v pondělí 4. května a týká se téměř všech věkových kategorií kromě kurzu bruslení a budoucí 1. třídy. V něčem budou tréninky na suchu jiné než dřív: budou jen na určitých místech a po skupinkách.
24.4.DOTAZNÍK Maxima Bryckého: Alpy a chemie s matikou(red)Chce si dávat cíle postupně, protože ví, že jde o správnou cestu. Tím dalším je extraliga dorostu. Šikovný útočník Maxim Bryckyj patří k talentům letňanského hokeje, zároveň je ale úspěšný i ve škole. Baví ho chemie a matika, hokejovým vzorem se pro něj stal David Pastrňák. Kterého nešvaru by se chtěl 14letý forvard zbavit, jaký seriál si v době karantény oblíbil a co mu chybí v Praze?
17.4.S "Pojkym" V KARANTÉNĚ: Břicho vás bude pěkně pálit(red)Nejprve bylo skákání se švihadlem, pak i různá kombinace kliků. A tak se nyní hodí zaměřit na posilování břicha. V době karantény je tu třetí díl seriálu, v němž letňanský trenér David Pojkar dává tipy a užitečné rady, jak si doma správně zacvičit. A stejně jako u předchozích dílů může se i do tohoto aktivně zapojit celá rodina. Jasně, možná si trochu poležíte, ale o to víc vás budou pálit svaly.
12.4.Nádherné vzpomínky, vítají čtyři Letci archiv z ČT Sport(red)Sportovní svět se zastavil, a tak Česká televize začala vysílat svůj archiv z extraligového play-off před mnoha lety. Na obrazovkách se objevila hned čtyři jména úzce spojena s letňanským hokejem. Kdysi skvělí hokejisté dnes působí u Letců: trenér David Pojkar, jeden z šéftrenérů Martin Rousek, sportovní manažer Tomáš Blažek a majitel František Kučera. Jak na tehdejší dobu všichni čtyři vzpomínají?
7.4.Wajtr: Na začátku stačilo mít lapačku a byl jsem šťastný(red)Hokej si zamiloval ve chvíli, kdy objevil tátovu výstroj v garáži. Pak už stačilo mít jen lapačku, vyrážečku a betony. Mikuláš Wajtr patří k dalším gólmanským talentům letňanského hokeje, mezi tyče se dostal i díky tomu, že nevěděl, kde má v poli stát. Během již dohrané sezony chytal za osmou třídu. Jak trénuje s tátou, proč nemá rád bílé puky na tréninku a co obnáší brankářská příprava na zápasy?
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2020 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS