Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2020 vyšly tyto články:

30.6.Brankář Wajtr převzal cenu pro nejlepšího Letce sezony(red)Putovní trofej pro nejužitečnějšího Letce uplynulé sezony už je v rukou svého držitele. S koncem školního roku si ji převzal Mikuláš Wajtr, který prestižní letňanskou anketu ovládl jako sedmý hokejista v historii klubu. Vedle křišťálového poháru obdržel i šek v hodnotě 20 tisíc Kč do hokejového obchodu JB Sport. Cenu 13letému brankáři předal v Ice Areně generální manažer Letců Tomáš Divíšek.
26.6.Bitva o Stanley Cup v Letňanech? Speciální kemp je tu!(red)Že může být bitva o Stanley Cup k vidění jen za mořem? Ale kdeže, v rámci premiérového ročníku speciálního letňanského "NHL" kempu dojde i na klání, ke kterému se obvykle upíná zrak celé hokejové veřejnosti. Program bude k závěrečnému turnaji směřovat celou dobu, rozhodně však nepůjde o jedinou náplň, v Ice areně totiž přijde řada třeba i na netradiční výuku hokejové historie.
23.6.DOTAZNÍK Jana Hrdinky: Štve mě, když se někdo nesnaží(red)V tréninku patří Jan Hrdinka k největším dříčům. Možná i proto, že má pořádně velkou motivaci - extraligový duel v jedné lajně se svým bratrem Františkem, který rovněž patří mezi odchovance Letňan a aktuálně hraje nejvyšší soutěž za Mladou Boleslav. Co dokáže o osm let mladší oporu dorosteneckého týmu Davida Pojkara s Martinem Uldrichem naštvat a proč před zápasem nemluví?
20.6.​Freiberg: Nejradši mám blafák, v šatně si rád beru slovo(red)Trenér Martin Hušpauer i kabina mu říkájí komentátor, místy totiž jeho příspěvky připomínají slova slavného Roberta Záruby. Vojtěch Freiberg bojuje v dresu letňanské páté třídy a maká na sobě, aby se zlepšoval, k čemuž mu pomáhá i nadcházející letní příprava, kterou si užívá. Jak vnímá desetiletý bavič spoluhráčů svou roli v týmu a proč mu nejvíc sedí zakončení úniku forhendovým blafákem?
17.6.Klub nechává všechny trenéry testovat na Covid-19(red)Vedení klubu nechává své zaměstnance testovat proti koronaviru. Rozhodlo se tak reagovat na incident, který se v Ice Areně odehrál minulý týden, kdy se v jednom amatérském týmu vyskytl během hobby hokeje koronavirus a zpráva o novém ohnisku se poté začala šířit rychleji než virus samotný. Mezi Letci nedošlo k jedinému pozitivnímu případu, celý areál byl navíc vydezinfikován.
15.6.Radost nezkazil ani déšť... Jaká byla olympiáda Letců?(red)Sobota plná her i smíchu. Druhý ročník Letňanského sportovního dne bezezbytku splnil očekávání, malým Letcům vykouzlil úsměv na tváři a trenéry motivoval natolik, že hned po skončení vymýšlejí vylepšení pro příště. "Chceme vytvořit tradici, na kterou se děti budou těšit celý rok," hlásí trenér Ladislav Kadaně. Ve kterých disciplínách se během sobotního odpoledne poměřovaly síly?
11.6.Vrána vyhlášen čtvrtým nejlepším hokejistou sezony!(red)Útočník Jakub Vrána byl vyhlášen čtvrtým nejlepším hokejistou sezony! Stalo se tak během speciálního galavečeru Zlatá hokejka, který se na rozdíl od předchozích let musel obejít bez publika. Odchovanec letňanského hokeje odehrál během ročníku za Washington Capitals 69 zápasů a nasbíral 52 bodů. Anketu ovládl už počtvrté v řadě David Pastrňák, jenž v tomto ohledu napodobil Jaromíra Jágra.
9.6.Šéftrenér Nedvěd: Jednáme o úzké spolupráci se Spartou(red)Loni touto dobou připravoval "A" tým Sparty na sezonu. Dnes se každý den objevuje v Letňanech, kde dohlíží na tréninky Letců. Jaroslav Nedvěd, muž s bohatou kariérou hráče i trenéra, stojí za novou koncepcí letňanské mládeže. A po dvou týdnech v novém prostředí se začíná orientovat. "Práce s malými dětmi je tu velmi kvalitní. Teď je potřeba pomoct i těm starším," říká nový šéftrenér klubu.
8.6.OKÉNKO RODIČE: Dítě nemá hrát hokej kvůli rodičům(red)Ve výchově hokejisty má Pavel Václavík obrovskou výhodu: prošel si totiž celým procesem hned dvakrát. Po starším synovi Tomášovi se dal na hokej i mladší Štěpán, oba prošli výchovným systémem Letců. Zatímco první jmenovaný nyní obléká dres Sparty v extralize dorostu, druhý působí i nadále v 7. třídě Letňan. Jaké zkušenosti jejich otec, který sám hrál v mládí fotbal, za dlouhá léta posbíral?
4.6.Letňanská olympiáda je tady! Zasportovat si můžete i vy(red)Už příští sobotu 13. června se uskuteční Letňanský sportovní den, a to nejen pro malé Letce, ale zároveň pro jejich sourozence a rodinné příslušníky. Účastníci budou mít možnost si společně zasportovat i v jiných odvětvích, než je lední hokej. Letňanská olympiáda začne ve 14 hodin uvnitř areálu sportoviště Fryčovická, kde běžně klub trénuje během letní přípravy, a trvat bude až do 19.00.
3.6.Píle i patriotismus. Letcem sezony se stal gólman Wajtr!(red)Byl to ročník bez výraznější osobnosti, o to těžší nakonec bylo zvolit letos Letce sezony. Klubová anketa o nejužitečnějšího hráče minulého ročníku vyhlašuje už sedmého vítěze své historie. A tím se stává pracovitý brankář 8. třídy Mikuláš Wajtr! Kromě putovní trofeje se svým jménem tak tradičně vyinkasuje od vedení letňanského klubu i tučný šek na hokejovou výbavu. Zaslouženě.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2020 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS