Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

27.6.Informace o náboru mládežeJan Martin KlimánekPřijďte si vyzkoušet jaké to je bruslit na ledě, kde se prohánějí mladí hokejisté z Letňan a okolí. Poznejte nové kamarády a užijte si zábavu s pukem a hokejkou.
17.8.1. místo na CHALLENGERUJMKTakovým to výsledkem se mohou pochlubit letňanští hráči, kteří v kategorii ročníku 1996/1997 obsadili 1. místo na turnaji, kterého se zúčastnily týmy z tuzemska i zahraničí.
29.8.Blíží se start Extraligy staršího dorostusmStarší dorostenci hrající nejvyšší domácí soutěž, extraligu staršího dorostu, nastoupili do posledního týdne přípravy. Ve středu prověří družstvo ročníku 94/95 Písek, v něděli zavítají Letci na pražskou Slavii.
29.8.Junioři rozhodli v poslední minutěsmV neděli se v sedmém přátelském utkání letňanští junioři představili na ledě pražské Kobry. Ve vyrovnaném utkání rozhodli dva góly v poslední minutě utkání a tak si naši junioři připsali již šestou výhru v přípravě na novou sezónu.
5.9.Dorostenci zakončili přípravu dvěma porážkamistepan moravecDvěma porážkami zakončili přípravu na nadcházející sezónu starší dorostenci. V sobotu nestačili v Edenu na výborně hrající Slavii, v pondělí podlehli v prodloužení bojovnému Salzburgu.
7.9.Tragická zpráva z Ruské JaroslavleJMKTragickou událostí se stala pro mnohé, nejen hokejové fanoušky, zpráva z Ruska. Při letecké nehodě nás opustili čeští hokejoví reprezentanti Jan Marek, Karel Rachůnek a Josef Vašíček.
8.9.Reprezentanti HC Letci LetňanysmDružstvo z Letňan se v sezóně 2011/2012 může pochlubit hned 3-mi reprezentanty. K Danielu Nádraskému a Jakubu Vránovi, kteří jsou v kádru ČR17, přibyl v loňské sezóně Václav Karabáček, jenž se prosadil do ČR16.
8.9.Starší dorostenci přijeli z Hradce bez bodusmStart extraligové sezóny se starším dorostencům nepovedl. V Hradci Králové se Letci nedokázali gólově prosadit a domů se vracejí bez bodu.
11.9.Starší dorost ztratil body v závěru utkánísmV sobotu odpoledne přijel na první domácí utkání extraligy staršího dorostu tým z Liberce. Po vyrovnaném utkání plném nevyužitých šancí si tygři z Letňan odvezli 3 body.
11.9.Ostrý start ELIOD exraligy mladšího dorostusmDneškem odstartovala na zimních stadionech v Čechách i na Moravě ELIOD exraliga mladšího dorostu. Naši mladší dorostenci zavítali do Hradce Králového a přivezli tři body za vítěství 4:2.
16.9.Mladší dorost urval doma bod, starší dorost přijel bez boduPCE - LET 6:4, 3.kolo | smVe čtvrtek 15.9. se hrála další utkání ELIOD extraligy mladšího dorostu a Extraligy staršího dorostu. Naši mladší dorostenci si připsali v domácím utkání s Havlíčkovým Brodem bod za prohru 6:7 v prodloužení, starší dorostenci se před půlnocí vrátili bez bodu z Pardubic, kde prohráli 6:4.
19.9. Žáči 8. třídy odstartovali soutěž v PardubicíchJMKPo prohranné první třetině háči 8. třídy přivezli cenný bod z Pardubic.
19.9.Junioři ukončili předzávodní období výhrou 9:1JMKDo Letňan přijeli v ochablém počtu hráči HC Junior Mělník z ligy juniorů skupiny střed.
19.9.Hráči 6. třídy se vrátili z Pardubic bez bodu JMK6.třída podlehla svému soupeři v Pardubicích v prvním soutěžním utkání 4:1.
19.9.Výsledky přátelských utkání 5. třídyJMK5.třída odehrála během před soutěžního období 7 přátelských utkání
19.9.Starší dorost přivezl důležité bodyMBL - LET 2:3, 4.kolo | smV sobotu nastoupil starší dorost ke 4. utkání ELSD v Mladé Boleslavi a konečně dokázal zvítězit. Důležité první tři body v této sezóně ho tak posunuli v tabulce před poslední Havlíčkův Brod.
19.9.Úspěšné výsledky mají za sebou hráči 4.třídyJMKCenné výhry mají z víkendu hráči a trenéři 4. třídy.
22.9.Mountfield si odvezl tři bodyLET - CEB 1:4, 5.kolo | smV 5. kole ELSD podlehli v domácím utkání starší dorostenci 4:1 favoritovi z Budějovic.
26.9.Mladší dorost rozstřílel venku TřebíčsmK dalšímu utkání zajížděli mladší dorostenci v neděli do Třebíče a přivezli tři body za vítězství 15:3.
26.9.Starší dorost veze bod z Pískustepan moravecV sobotu v podvečer sehráli starší dorostenci další utkání ELSD se soupeřem z Písku. Z dramatického utkání si nakonec přivezli pouze bod.
28.9.Havlíčkův Brod dotáhl LetňanysmVe středu se hrálo 7. kolo ELSD a do Letňan zavítal poslední tým skupiny střed Havlíčkův Brod. Po slibném začátku starší dorostenci ztratili vedení a dobře rozehrané utkání už nedokázali obrátit ve svůj prospěch. Havlíčkův Brod si tak odváží 3 body za vítězství 4:2.
1.10.Starší dorostenci opět bez bodusmDruhou sérii utkání skupiny střed začali v sobotu 1.10. starší dorostenci Letňan doma proti Hradci Králové. Už po čtvrté v řadě ale nezvládli druhou třetinu a Hradec si tak odváží tři body za vítězství 6:2.
2.10.Junioři opět nezískali venku bodJMKUž podruhé si junioři nepřišli na soupeře hrajícího na domácím ledě. Prohrou 5:2 v Litoměřicích mají stále jen 2 body, výhrou na domácím ledě.
2.10.Výhra domácích JuniorůJMKUž podruhé za sebou na domácím ledě dokázali Letňanští zvítězit.
2.10.Hráči 5. třídy vyhráliJMKV lize mladších žáků v prvním kole 5. třída vyhrála nad HC Junior Mělník, výsledkem 5:0
7.10.Starší dorost potrápil Liberec, nakonec urval pouze bodsmVe čtvrtek odpoledne zavítali starší dorostenci Letňan do liberecké Tipsport Areny k 9. utkání ELSD. Velice dobře rozehrané utkání se rozhodlo až v nájezdech, když nakonec 2 body zůstali v Liberci.
8.10.Pardubice odjeli z Letňan bez bodusmV sobotu přivítali starší dorostenci na domácím ledě favorita z Pardubic. V posledních zápasech šla kvalita hry našich mladíků prudce nahoru a tak to chtěli potvrdit i v domácím prostředí. Soupeře dnes přehráli ve všech směrech a zaslouženě tak získali první domácí body za vítězství 5:2.
10.10.8. třída přivezla 3 body z KolínaJMKVýsledkem 9:0 se blýskla 8. třída v Kolíně a brankař si tak připsal první nulu v sezóně.
11.10.Mladší dorostenci inkasovali 9 branekJMKV neděli přivítali mladší dorostenci brněnskou Kometu, která měla raketový vstup do utkání. Hned v prvních minutách si vytvořila pětigólový náskok na který Letci nedokázali reagovat a nakonec odešli poraženi 9:3.
13.10.Starší dorostenci bodují ve třetím zápase v řaděsmVe čtvrtek odpoledne nastoupili starší dorostenci k důležitému utkání proti Mladé Boleslavi. Zápas mužstev ze spodní poloviny tabulky nakonec lépe zvládli domácí a získali tři body za vítězství 3:1. Odskočili tak svým soupeřům a dokázali bodovat ve třetím utkání v řadě.