úterý 14. února 2012

8.třída remizovala v Boleslavi

Hráči 8. třídy vyrazili do Mladé Boleslavi a přivezli cenný bod.

Dnes sehráli Letci další důležité utkání a jeho soupeř nebyl vůbec lehký. V posledních utkání jsou boleslavští neomylní, a tak se dalo předpokládat, že utkání bude náročné.

8.třída

Mistrovské utkání 29. kolo
BK Mladá Boleslav - HC Letci Letňany 2:2
Třetiny: (2:2, 0:0, 0:0)

V první třetině se hrálo na obě branky, týmy předváděli útočný hokej plný hezkých přihrávek s důrazným zakončením. I přes několik skvělých zákroků obou brankářů třetina skončila remízou 2:2. Ve druhé třetině se hra pomalu začala dostávat do starých kolejí, kdy hráči měli šance, ale neproměňovali stejně jako soupeř. Hra byla důrazná jak před brankou, tak i u mantinelu o tom se přesvědčil i na konci první třetiny M.Gaspar, který musel ze zápasu odstoupit po druhé třetině. Ve třetí třetině se Letci začali více prosazovat ale chyběla tomu koncovka, která by hráče dostala alespoň do jednobrankového vedení. Hráči si vypracovali tlak díky přesným přihrávkám a pohybem na ledě, ale i přesto nebyli schopni svůj tlak využít a proměnit šanci. Během třetí třetiny branka už nepadla a týmy se rozešli po silovém boji remízou 2:2.