Jakub Vrána uspěl na MS 18

10.05.2012 | j.ž.

Jakub Vrána má za sebou ůspěšnou premiéru na MS 18,přestože patřil k nejmladším hráčům celého turnaje. Dařilo se mu nejen herně, ale prosazoval se i bodově, i když česká reprezentace hrála jen skupinu o udržení.

Jakub Vrána má za sebou ůspěšnou premiéru na MS 18, přestože patřil k nejmladším hráčům celého turnaje. Dařilo se mu nejen herně, ale prosazoval se i bodově, i když česká reprezentace hrála jen skupinu o udržení. Jakub Vrána nastupoval většinu zápasů v útoku se Soumelidisem a Simonem, na jejich produktivitě tobylo znát. Společně se Simonem, oba 4 branky a 4 přihrávky, skončili v produktivitě celého turnaje na 10. - 14. místě a ovládli produktivitu českého týmu. Jestliže se nevědělo kolik toho na turnaji odehraje, tak každým zápasem dával o sobě víc a víc vědět až se z něho stal jeden z hlavních ofenzívních tahounů. A protože se může za rok znova ukázat na MS 18, tak už se teď můžem těšit co nám předvede.

Copyright © 2011-2020 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS