úterý 22. října 2013

Mládež o víkendu

Kromě staršího a mladšího dorostu svá soutěžní utkání o tomto víkendu sehrála také naše pátá a sedmá třída proti Kutné Hoře a juniorka proti Ústí a Klášterci. Jak dopadly jednotlivé kategorie? Čtěte dál.

HC Letci Letňany – SK Sršni Kutná Hora 15:1 (7:0, 4:0, 4:1)

Komentář k utkání připojil trenér Zbyněk Zavadil:

„Kutná Hora patří k slabším soupeřům v naší skupině. Nachází se na spodku tabulky, ale bylo důležité soupeře nepodcenit. V samotném utkání jsme měli několik velmi dobrých věcí, ale také jsme se nevyvarovali úsekům hry, kdy jsme se začali přizpůsobovat soupeři, a tím jsme horšili svůj výkon. Celkově jsme ale utkání zvládli dobře a v klidu. Jsem rád, že podáváme vcelku stabilně dobré výkony a lepšíme se. Je vidět, že systematická práce má smysl.“

Další utkání sehrají naši páťáci v sobotu 26. října na domácím ledě proti HC Podblanicko Benešov, kterému v prvním kole podlehli 7:4, a tak soupeři mají rozhodně co oplácet.

HC Letci Letňany – SK Sršni Kutná Hora 8:2

Komentář trenéra Martina Rouska:

„V sobotu jsme se utkali s asi dosud nejslabším soupeřem, který proti nám v této sezóně nastoupil. My jsme naopak byli snad poprvé v sezóně kompletní. V utkání byla vidět kvalita na naší straně a lepší tým jasně vyhrál. Přebruslovali jsme svého soupeře, a když jsme nesólovali, hráli jsme hezky. Ovšem byly i části, ve kterých to hráči tahali sami, a pak to nefungovalo a nedostávali jsme se do šancí. Zasloužená výhra.“

HC Podblanicko Benešov bude dalším soupeřem Letců. V sobotu 26.10. se s Benešovem utkají na domácím ledě Ice areny.

Junioři

HC Letci Letňany – HC Slovan Ústečtí lvi 3:1

Ohlasy Milana Antoše:

„S Ústím jsme podali dobrý výkon, možná nejlepší v tomto ročníku. Po celý zápas jsme zlepšovali naší hru. V první třetině nás Slovan přehrával, postupem času se však karta obracela, a jestli už ve druhé třetině jsme měli navrch, tak ve třetí jsme soupeře téměř jednoznačně přehrávali. Konec zápasu už jsme si dobře pohlídali a myslím si, že zaslouženě zvítězili.“

HC Letci Letňany – HC Klášterec nad Ohří 4:5 sn.

Komentář Milana Antoše, hlavního trenéra juniorů:

„Z naší strany jednoznačně špatný zápas, byli jsme velice nekoncentrovaní na utkání. I přesto to však vypadalo, že nakonec zvítězíme. Bohužel se nám ale nepovedlo pohlídat závěr utkání a minutu před koncem inkasujeme gól. Nájezdy již byly loterií, kterou tentokrát vyhrál soupeř. Naprosto zbytečná prohra, která nás může mrzet.“

Dalšími soupeři Letců budou v pátek 25. 10. PZ Kladno (venku) a v neděli 27. 10. Litoměřice (doma).