Vyhrajte "volňásky" na Laser Game Mercuria
pátek 06. června 2014

SOUTĚŽ: O střílečku s parťáky aneb Znáte dobře Letce?

Letci se učí, anebo na hokejovou branku už střílet umějí. Ale dokáží také přesně mířit laserovou zbraní? Startuje soutěž o volné vstupenky na Laser Game Mercuria, jejímž partnerem je pro měsíc červen právě letňanský klub. Stačí maličkost - zahrát si náš kvíz, v němž se zároveň dozvíte i spoustu věcí o své hokejové organizaci. Myslíte, že Letce znáte? Pravidla jsou jednoduchá, některé otázky méně.

Deset otázek, u každé tři varianty odpovědí. Pokud správně uhodnete alespoň sedm z nich, výhra je vaše. Výhrou je myšleno 10 volných vstupů do laserové arény Mercuria, přičemž každá vstupenka navíc je jen za 69 Kč. Tahle akční sleva platí pro Letce po celý červen.

V banku je 60 volných lístků - tedy 6 balíčků po 10.

Aby se případně dostalo na co nejvíc kategorií, každý tým může zatím získat po jednom balíčku + zvýhodněné vstupné. Balíčky navíc lze dostat až podle celkové účasti v soutěži. Zvažujte tedy pečlivě a jednotně a hrajte náš kvíz stejně týmově jako na ledě. Pokud zástupce některého z týmů pošle odpovědi na kvíz, je to bráno jako hlas celého mužstva.

Letci mají celkem 12 věkových kategorií a zúčastnit se může každá. Jedinou podmínkou je, že výhra musí zůstat v kabině. Vaše odpovědi - ať už z řad hráčů, nebo rodičů - nám pošlete na info@iprofile.cz a e-mail pojmenujte heslem KVÍZ. Ceny bere šest nejrychlejších týmů.

Soutěž trvá do pátku 13. 6. do 13.00, kdy budou zveřejněny správné odpovědi. Slevová akce pro Letce končí poslední den v tomto měsíci.

Hodně štěstí.

1. Kdy byla otevřena Ice Arena Letňany, která je domovem Letců?

a) červenec 1999
b) září 2001
c) březen 2004

2. S kolika góly se stal Jakub Vrána nejlepším střelcem na letošním MS do 18 let?
a) 8
b) 9
c) 10

3. Jaký hokejový klub vypomáhal Letcům po jejich vzniku s doplněním některých věkových kategorií?

a) Kralupy nad Vltavou
b) APeX Praha
c) Černošice

4. Čím byla výstavba Ice Areny v tehdejší době ojedinělá?
a) financování pouze ze soukromých zdrojů
b) začlenění mramoru do podpěrných sloupů
c) položení základního kamene Chrisem Cheliosem

5. Kolik bývalých či současných Letců odehrálo za české reprezantační výběry alespoň jeden zápas?
a) 7
b) 10
c) 13

6. Kterého trenéra oslovil legendární Zbyněk Zavadil ke spolupráci v Letňanech jako prvního?

a) Milan Antoš
b) Jan Všetečka
c) Jindřich Bláha

7. Jaká je kapacita haly č. 1, známé jako "Reebok"?
a) pro 250 diváků
b) pro 400 diváků
c) pro 550 diváků

8. Kolik bývalých trenérů Letňan pracuje v současnosti v Českém svazu ledního hokeje?
a) žádný
b) 1
c) 3

9. Jak se jmenuje historicky první Letec, který nastoupil v seniorské extralize?

a) Lukáš Fiala
b) Marek Loskot
c) Tomáš Vlasák

10. Jakým sloganem se prezentuje Ice Arena i klub HC Letci Letňany?
a) "Jsme jedna rodina"
b) "Síla, vůle, odhodlání"
c) "Žij pro svou vášeň"