neděle 16. října 2011

Junioři prohráli poprvé po čtyřech zápasech

Klášterec výhrou 4:2 na domácím ledě ukončil vítěznou štaci Letňanských letců.

Juniorským letcům se podařilo  4-krát po sobě zvítězit a dostat se na první příčku v lize juniorů, ale bohužel v Klášterci nad Ohří nezabodovali a tím ukončili vítěznou štaci.

V nedělním utkání, inkasovali hned ve druhé minutě, střelou od modré čáry. Během první třetiny měli hráči mnohem více ze zápasu, ale nedokázali proměnit šance, které si vypracovali.

Ve druhé třetině ve 32. vteřině po chybě obránců jsme inkasovali na 0:2. Klášterec sehrál druhou třetinu ve svém rytmu a Naše chlapce nepustil k žádné větší akci.

Během třetí třetiny nemohli hráči vstřelit branku ačkoliv si vypracovali nespočetné množství šancí k tomu, aby utkání zvrátili ve svůj prospěch, ale bohužel neuspěli a Klášterec, tak získal 2 body a posun do čela tabulky.