neděle 06. listopadu 2011

Žákovská liga 6. a 8. přivítala do Prahy Hradec Králové

6. a 8. třída neuhrála ani bod na domácím ledě. Oba celky nastřílely svému soupeři po 3 brankách, ale to bohužel nestačilo na střelecky silného soupeře.

6. třída prohrála ve svém domácím utkání výsledkem 3:6.
------------------bude doplněno--------------------

8. třída ve 12 kole žákovské ligy prohrála s Hradcem o 2 branky, a tak na domácím ledě ztratila 2 body.

V první třetině to vypadalo velmi nadějně, hráči se velmi zapojovali do kombinací a snažili se zakončovat na obou stranách a když výsledkem 2:2 po první třetině odcházeli do kabin, zdálo by se že bude dlouho o výsledku nerozhodnuto.

Ve druhé třetině se, ale hráči vůbec nemohli prosadit střelecky a proměnit své šance. Díky mnoha neproměněným šancím se nakonec jedna branka ujala a soupeř odcházel do útrob ICE Areny za stavu 1:0 po druhé třetině.

Ve třetí třetině se, ale hráčům nedařilo a po dvou vyloučení Letci hned dvakrát inkasovali a i přes velkou snahu při hře dopředu své šance neproměnili a tak jej po propadnutí 2 minuty před koncem utkání proměnil soupeř. Konečným výsledkem ve třetí třetině 0:3 bylo ukončeno utkání 3:5 pro hosty.