neděle 06. listopadu 2011

Mladší dorost nastřílel 19 branek

V Letňanské ICE Aréně bylo k vidění celkem 21 branek v utkání extraligového mladšího dorostu.

Hráči mladšího dorostu sehráli utkání s posledním celkem v tabulce a dokázali nastřílet 19 branek. Dyrink otevřel skóre hned ve druhé minutě a až do deváté minuty se hrálo bez branek. Ale od této minuty se začlo gólově dařit oběma týmům a tak po první třetině bylo skóre 5:2 pro domácí. Druhou třetinu měli domácí ve vlastní režii a dokázali ji sehrát 5:0. Ve třetí třetině byla potom vidět jistá smířenost s prohrou celku z Třebíče a dokázali inkasovat ještě celkem devětkrát.

Třetiny: (5:2,5:0,9:0)
Branky: Karabáček 6, Dyrynk 3, Honetschlager 2, Kulda 2, Poljanyčka 2,Čapek, Kroh, Starosta, Štosek
Asistence: , Dyrynk 7, Karabáček 5, Kulda 3, Kučera 2, Staněk 2, Zeliska 2, Honetschlager, Kroh, Starosta
Vyloučení: Honetschlager 2, Štosek 2
Střely na branku: 62:23

Brankář: M. Jandera