Klubový kvíz nabízí hráčům lákavé ceny
sobota 02. ledna 2016

SOUTĚŽ: Znáte Letce? Vyhrajte vouchery na Laser Game

Je nový rok, tak proč ho nenastartovat zábavným kvízem? Klub vyhlašuje soutěž o lákavé ceny, na které Letci tak rádi slyší. Stačí se zúčastnit, správně odpovědět a díky partnerství s holešovickou Laser Game Mercuria se zapojit do lednového slosování o vouchery na oblíbenou střílečku. Nejenže si zahrajete, ale třeba se i dozvíte něco víc o své hokejové organizaci. Pravidla jsou velmi jednoduchá.

Deset otázek, u každé tři varianty odpovědí, z nichž jen jediná je správná. Zodpovíte-li dobře všechny, účast ve slosování o výhru vás nemine. Výhrou je myšleno 3 volné vstupy do arény Mercuria. Ceny čekají na pět výherců.

Soutěž bude uzavřena 15. ledna, tentýž den budou v tomto článku vytučněny správné odpovědi. Není to těžké, protože o většině tématech bylo v minulosti napsáno na klubovém webu či facebookové stránce Ice Areny.

Vyhlášení pěti šťastlivců proběhne tři dny nato.

Letci mají celkem 12 věkových kategorií a zúčastnit se mohou všichni aktuální členové klubu. Vaše odpovědi - ať už z řad hráčů, nebo rodičů - nám pošlete na info@iprofile.cz a e-mail pojmenujte heslem LETCI KVÍZ

Hodně štěstí.

1. Který letňanský trenér se v roce 2015 stal členem sparťanského Klubu legend?

a) Zbyněk Zavadil
b) František Kučera
c) Jiří Nikl

2. Jaký název nesly ledové plochy v Ice Areně, než se jim začalo říkat "CCM" a "Reebok"?
a) Hala 1 a Hala 2
b) Evropa a NHL
c) Bauer a Easton

3. Který z uvedených letňanských koučů nemá nejvyšší trenérskou licenci A?

a) Milan Antoš
b) Tomáš Blažek
c) Jan Zlatohlávek

4. Za který klub hraje v současnosti slavný letňanský odchovanec Jakub Vrána?
a) Washington Capitals
b) Hershey Bears
c) Linköping HC

5. Pro kterého slavného sportovce také vyráběla ocenění společnost Astera, jež Letcům zhotovila putovní trofej pro Hráče sezony?
a) LeBron James
b) Roger Federer
c) Usain Bolt

6. Kdo v Letňanech vykonával funkci generálního sekretáře před příchodem Tomáše Blažka?

a) Jiří Žůrek
b) Jiří Vrba
c) Jindřich Bláha

7. O jakém názvu letňanského klubu se původně uvažovalo?

a) Letňanští Piloti
b) Letňany Flyers
c) Aero Letňany

8. S kým byl natočen první rozhovor pro klubovou televizi ICE TV?

a) Dominik Sklenář
b) David Pojkar
c) Tomáš Blažek

9. Kdy byly spuštěny nové webové stránky s klubovým sloganem LÍTÁME V TOM SPOLU?

a) říjen 2015
b) listopad 2015
c) prosinec 2015

10. V jakých extraligových klubech zakončili svoji hráčskou kariéru současní letňanští trenéři Milan Hluchý a Michal Broš?
a) Karlovy Vary, Sparta Praha
b) Karlovy Vary, Mladá Boleslav