Reportáž ze zápasu

HC Letci Letňany
(1:1, 1:1, 0:3)
HC Sokolov

Branky a nahrávky: 1. Saňa (Havlůj, Dyrynk), 23. Saňa (Havlůj, Dyrynk) – 4. Kuběna (Šik, Zadražil), 28. Hruška (Hohl), 51. Hruška (Kuběna, Zadražil), 58. Hruška, 59. Rohan (Přindiš, Harkabus).

HC Letci Letňany: Pírs (Hamalčík) – Gebell, Kučera L., Uhlíř, Lytvynov, Beran, Kučera J., Chvála, Saňa (A) – Janiurek, Švarc, Prchal Vo., Dyrynk, Kyclt, Volek (C), Hozák, Soukup, Havlůj, Lojka, Prchal Va.

HC Sokolov: Hruška (Fečo) – Šafář, Kvapil, Weinhold, Michálek, Přindiš (A), Šik (C), Hohl – Kašpar, Račanský, Kuběna, Harkabus, Strunz, Čejka, Šmejc, Davídek, Trapl, Zadražil, Hruška, Osmík, Rohan.

(pá 12. 9. )

Copyright © 2011-2018 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS