Nábor hokejistů

Žij pro svou vášeň, buď jedním z nás... STAŇ SE LETCEM!

Jeden byl jako 13. v pořadí draftován Washingtonem Capitals, druhého si ve 2. kole vybralo Buffalo Sabres. Letci měli na předloňském draftu hned dva zástupce v první padesátce - jako jediný klub v Česku za posledních osm let.

Řeč je o Jakubovi Vránovi a Václavu Karabáčkovi. Útočnících s ohromným talentem, kteří jsou jasným důkazem toho, že v Letňanech umí dobře pracovat s hokejovou mládeží.

Oba jsou totiž odchovanci klubu HC Letci Letňany a oba o své mateřské příslušnosti mluví s vděkem a hrdostí zároveň. "Nikdy nezapomeneme na ta léta strávená tady," říkají jeden i druhý. "To především Letcům vděčíme za to, kde teď jsme," shodují se.

V Letňanech pracují s cílem takovýchto hráčů vychovávat víc.

A vychovali. V létě 2019 byli draftováni další tři odchovanci, což je neuvěřitelné číslo. Kromě Martina Hugo Haše a Lukáše Rouska, jenž nahlédl už i do seniorské reprezentace, také brankář Lukáš Pařík, jenž byl v draftu nejvýše postaveným Čechem.

Nemáme dlouhou tradici, o to větším úspěchem je, že jsme za tu dobu dostali do nejvyšší české soutěže mladší i starší dorostence. Žákovské třídy patří mezi nejlepší v republice. Na dobré úrovni hrají i letňanští junioři.

Je to výsledek filosofie a směru, kterým se zdejší vedení, v němž stojí i olympijský vítěz z Nagana František Kučera, ubírá. Klubů, které kladou důraz především na seniorské mužstvo, bývá v Česku hojně, ale tady jsou hlavní prioritou mládežnické týmy.

S vlastním zázemím a nepřetržitým provozem ledu, s pevně danými časy tréninků, což rodičům mnoho věcí usnadňuje. S podrobným zpravodajstvím o dětech na klubovém webu. S klubovým životem a jeho novými členskými výhodami.

Letci zkrátka v roce 2019 chtějí svůj klub zase o něco víc povznést.

"Nikdy nezapomeneme na ta léta strávená tady.
To především Letcům vděčíme za to, kde teď jsme."

Jakub Vrána a Václav Karabáček, odchovanci Letňan

A zároveň k sobě nalákat nové malé tváře. Proto se rozhodli uspořádat další nábor nejmladších dětí, jejichž rodiče zvažují dát svou ratolest na hokej. Není třeba připomínat, jak úchvatná je to hra, daleko důležitější je vysvětlit, co hokejové Letňany nabízejí.

Kromě uvedeného hlavně kvalitní výchovu pod vedením profesionálních trenérů. Díky dotaci od města výrazně levnější příspěvky pro nejnižší třídy, nebo zapůjčení výstroje ZDARMA na první sezonu ve spolupráci s Českým hokejem.

Vaše bruslařské začátky budou vedeny osobním přístupem trenérů a trenérek ve skupinách, kde se správnou techniku bruslení učí formou zábavy. Až pak se sami rozhodněte, zda to vaše děcko baví a necháte ho stát se opravdovým Letcem. Námi zapůjčená výstroj vám v počátcích výrazně usnadní finanční otázku.

Letňanský klub slibuje maximální péči. A přichází s novinkou v podobě klubového života pro rodiče hráčů. Každá nová rodina, která své děcko u nás zaregistruje, totiž automaticky dostane níže uvedený balíček výhod.

V areálu ICE ARENA Letňany mají domov Letci. A Letci jsou jedna velká hokejová rodina.

Těší se i na vás.

Členský balíček výhod za nově registrované dítě

• při registraci ZDARMA zapůjčená výstroj na první sezonu
  • 10 volných vstupů pro rodinu na veřejné bruslení