Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.3.Mladší dorost absolvoval s ročníky 2001 a 2002 první turnaj na Kobře Praha a hned vybojoval konečné 2. místo.
27.3.Šestá třída vybojovala na mezinárodním Winnwell Cupu v Jaroměři třetí místo za celkové účasti 10 týmů.
27.3.Sedmáci na turnaji v Mělníku s přehledem vyhráli všech pět utkání a suverénně si dokráčeli pro zlaté medaile.
27.3.Muži zakončili sezonu výhrou 7:6 v Lounech a v kvalifikaci o II. národní ligu se umístili na druhé příčce.
27.3.Tomáš Václavík a Jakub Tůma dostali na turnaji sedmáků v Mělníku ceny za nejlepšího útočníka a beka.
25.3.Čtvrtá třída s bilancí dvou výher a dvou porážek získala bronzové medaile na turnaji pěti týmů v Litoměřicích.
25.3.Lukáš Strnad na turnaji 6. tříd v Jaroměři suverénně ovládl dovednostní soutěž v rychlosti na jedno kolo.
20.3.Muži přišli o vidinu postupu do II. národní ligy. V domácí klíčové bitvě podlehli 4:6 mužstvu David Servis ČB.
18.3.Muži si v kvalifikaci o II. národní ligu připsali první body do tabulky, když doma porazili Louny těsně 7:6.
17.3.Šestá třída zakončila svou soutěžní sezonu vítězstvím, když doma přehrála Mladou Boleslav výsledkem 11:7.
16.3.Páťáci se loučí se soutěží prohrou 4:5 se Zbraslaví, sedmáci naopak kanonárdou 18:1 nad kladenskou PZ.
12.3.Druhým soupeřem mužů v kvalifikaci o II. národní ligu jsou nakonec Louny, neboť Roudnice n. L. se odhlásila.
12.3.Třeťáci v Litvínově sehráli svůj první turnaj na velkém kluzišti a hned si z této akce odvezli zlaté medaile.
11.3.Mladší dorost prohrál se Zlínem i druhé osmifinále, tentokrát 2:6. Sezona tak pro něj končí 0:2 na zápasy.
11.3.Muži zahájili kvalifikaci o II. národní ligu porážkou 1:5 v Českých Budějovicích. Gól Letců vstřelil Jan Mišner.
10.3.Druhým soupeřem mužů v kvalifikaci o II. národní ligu je Roudnice, která porazila ve finále Ústeckého kraje Louny.
9.3.Mladší dorost prohrál v úvodním osmifinále na ledě Zlína vysoko 0:6. Odveta se hraje v pátek v Letňanech.
7.3.Prvním jistým soupeřem mužů v kvalifikaci o II. národní ligu je David Servis ČB, vítěz Jihočeské skupiny.
7.3.Mladší dorost nakonec sehraje místo Plzně osmifinále se Zlínem, který vyhrál skupinu na Moravě.
4.3.Juniorce se povedla odplata za poslední vzájemný zápas a PZ Kladno deklasovala doma vysokou výhrou 9:1.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2019 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS