Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

20.9.Sedmá třída porazila Poděbrady vysoko 7:2 díky skvělé 2. třetině. Dva body nasbírali Václavík, Pojkar, Bláha, Šimek a Hladký.
20.9.Také devátá třída odehrála nedělní utkání na výbornou. Poděbrady od Letců schytaly 12:0 a v zápase si 5+2 připsal Novotný.
20.9.Dorostenci zvítězili nad Černošicemi 8:3, z toho čtyři branky padly až v poslední třetině. Třemi body se blýskli Blažek a Řezáč.
19.9.Dorostenci slaví první výhru i body sezony. Duel se soupeřem ze Slaného ovládli 4:2, gól a dvě asistence nasbíral Řezáč.
19.9.Sedmáci si poradili s Neratovicemi 5:1, rozhodly první dvě třetiny. Za Letce skórovali Václavík (2), Burda, Hladký a Rybák.
19.9.První duel sezony už má v Pražském přeboru za sebou i A-tým. Soupeři z TNP Praha podlehl 3:6, o branky Letců se postarali Duchan, Zrcek a Urban.
19.9.Sobotní duel s Neratovicemi se 9. třídě nepovedl, soupeř zvítězil 6:2. Za Letňany vsítil branku Panýr a Novotný.
17.9.Nedělní zápasy, které měly týmy 6. a 8. třídy sehrát proti Nymburku, byly odloženy. Náhradní termín duelů zatím není stanoven.
17.9.Start juniorské soutěže se odkládá. Sobotní zápas na ledě Hvězdy se neodehraje z důvodu výskytu Covid-19 v soupeřově organizaci.
13.9.Vítězství na úvod si připsali páťáci, když vyhráli na ledě Hvězdy 7:5. Hattrick vstřelil Škvára, skórovali i Červený, Hejna, Sládek a Přibyl.
13.9.Úspěšně do ligové sezony vstoupili sedmáci, když si doma poradili 4:1 s Kolínem. Skórovali Blažek, Lomoz, Bosák a Verbeščuk.
13.9.Po 1. místu na turnaji ve Světlé nad Sázavou má 3. třída další úspěch. V České Lípa skončila pátá z celkového počtu 12 týmů.
13.9.Pátá třída vstoupila do soutěže na výbornou. Souboj s Hvězdou ovládla poměrem 7:5, hattrick přitom nasázel Škvára.
12.9.Osmá třída zahájila ligu porážkou 2:8 v Benátkách n. J. Osudnou se jí stala druhá třetina (0:6). Za Letce skórovali Špaček a Topol.
12.9.Šesťáci vstoupili do soutěžního ročníku prohrou 3:6 na ledě Benátek n. J. Za hosty se trefili Novák, Andruščenko a Boháček.
12.9.Ani napodruhé to dorostu v nové sezoně nevyšlo. Doma podlehli Berounu 4:6. Góly Letců vstřelili Roule, Brytski, Řezáč a Klíma.
12.9.Šestá i osmá třída podlehly Benátkám nad Jizerou (2:8 a 3:6). V obou případech shodně rozhodly druhé třetiny, v nichž Letci inkasovali v součtu deset branek.
12.9.Deváťáci na úvod ligy podlehli na domácím ledě Kolínu 4:14. Za Letce se dvakrát trefil Bartík, po jedné brance přidal Motlíček a Swietek.
5.9.Letňanský dorost vstoupil do soutěžní sezony bez jediného vstřeleného gólu a na ledě Kralup nad Vltavou padl poměrem 0:3.
10.8.Letci se vrací na led! Od dnešního dne zařadila každá kategorie do příprav na novou sezonu i tréninky na ledové ploše.
7.7.Vedení klubu uvažuje o myšlence, že by zavedlo pravidelné individuální ocenění Hráč měsíce. Více v článku na našem webu.
26.6.Mikuláš Wajtr převzal cenu pro nejužitečnějšího hráče minulé sezony a obdržel vedle putovní trofeje i šek na 20 tisíc Kč do JB Sportu.
11.6.Odchovanec Jakub Vrána byl za letošní sezonu v prestižní anketě Zlatá hokejka oceněn 4. místem.
8.6.Předání ceny pro vítěze klubové ankety Letec sezony se uskuteční během druhé poloviny června.
29.5.Bomba! Odchovanec Matěj Chalupa odchází z Hradce Králové do zámoří. V NHL podepsal dvouletou smlouvu s Chicagem. Ročně si může vydělat 925 tisíc dolarů.
21.5.Od pondělí 25. 5. začíná Letcům příprava na ledě. Týká se všech kategorií včetně kurzu bruslení.
4.5.V pondělí 4. 5. začala pro většinu týmů letní příprava na novou sezonu. V úterý se připojí i 6. a 8. třída.
7.4.S klubem se po několika sezonách loučí trenér Marek Čurilla. Děkujeme mu za jeho odvedené služby.
12.3.Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu v zemi je ode dneška Ice Arena Letňany uzavřena, a to až do odvolání. To znamená, že jsou zrušeny i veškeré tréninky a hromadné srazy.
8.3.Juniorka napravila páteční zaváhání ve Velkých Popovicích a v neděli porazila 6:2 Kutnou Horu.