Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2020 vyšly tyto články:

28.1.Černý víkend. Žákovské týmy zůstaly bez jediného bodu(red)Ani jeden bod nevyválčili Letci uplynulý víkend ve svých žákovských soutěžích. Ba co víc - všichni inkasovali gólový příděl. A to přitom bylo v akci hned pět letňanských týmů. Jenže šestka s osmičkou v obou případech zaváhaly v Kolíně, stejně jako sedmička a devítka na ledě silné Plzně. Papírové předpoklady nakonec nevyvrátili ani páťáci, kteří podlehli favorizované Slavii.
25.1.Týden hokeje poosmé! Do Letňan přilákal 35 nových dětí(red)Dětský úsměv a rozzářené oči. Páteční podvečer v Letňanech patřil už posedmé náborové akci Týden hokeje, která se v rámci projektu Pojď hrát hokej, zaštiťovaného hokejovým svazem, koná už tradičně po celé republice. Do Ice Areny tentokrát zavítalo přesně 35 dětí, které si užily dovádění na ledě. A v doprovodu rodičů domů odcházely jako malí hokejisté se spoustou nových zážitků.
14.1.Čtyři měsíce čekání je u konce. Devítka slaví první výhru!(red)Čtyři dlouhé měsíce museli čekat deváťáci na první vítězství v sezoně. Dočkali se ho až 11. ledna na 17. pokus. A hned to stálo za to! V utkání rozstříleli 9:0 Kobru a co na tom, že o den později padli vysoko se Spartou. Stejně bodově úspěšní byli proti stejným soupeřům i sedmáci. Pětka těsně prohrála s Říčany, šestka a osmička se utkaly s Hvězdou a Žebrákem a dohromady vyválčily jen dva body.
9.1.Týden hokeje je tady! Letci zvou děti na zábavu na ledě(red)Spousta zábavy a nevšední zážitek pro děti, ale i užitečné informace pro rodiče. Napadlo vás někdy, že byste doma měli malého hokejistu? Ale nevíte, kdy a jak s hokejem začít? V pátek 24. ledna bude v Letňanech už sedmé pokračování akce Týden hokeje, která má široké veřejnosti tento sport přiblížit. Hokejové odpoledne v režii Letců začne v Ice Areně od 16.45. Přijďte si ho užít! Je pro kluky i holky!
8.1.Žáci na úvod roku urvali tři výhry, blízko byla i devítka(red)Poměrně hojnou úrodnost ligových bodů přinesl začátek nového roku v žákovských kategoriích. Malí Letci jich urvali celkem šest a od dalších vůbec nebyla daleko ani devítka, která na své první vítězství stále čeká. Triumf si připsali páťáci, sedmáci i osmáci a trenéři jejich výkony chválili. Bodově naprázdno naopak tentokrát vyšla šestka, která se však musela měřit s o rok starším soupeřem.
7.1.Dost dětí, vyrovnaný kádr. Trojka sbírá první zkušenosti(red)Tenhle tým převzal teprve v létě, ale s třetí třídou Letců se velmi rychle sžil. A během sezony spolu sbírají první turnajové úspěchy. Největší zážitek si zatím odnesli z přelomu roku, když na mezinárodní akci v Maďarsku obsadili čtvrté místo. "Tu práci si užívám a věřím, že to baví i děti," říká Ladislav Kadaně, hlavní trenér třeťáků a v Letňanech šéftrenér nejnižších věkových kategorií.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS