Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2020 vyšly tyto články:

27.7.DOTAZNÍK Adama Svobody: Rybářský lístek či agama(red)Patří k velkým talentům letňanského hokeje a i před nadcházejícím ročníkem 2020/21 ukázal trenérům Martinu Dufkovi s Marcem Vrbou pracovitost. Jak sám útočník osmé třídy Adam Svoboda prozrazuje, pohyb miluje a nevadí mu ani tvrdá letní kondiční příprava. Které další sporty teprve 13letého forvarda baví, jaké si klade cíle do budoucna a proč se dostal k lehce netradičnímu chovu plaza agamy vousaté?
20.7.Jak se vede Letcům sezony? Zámoří i posun v Letňanech(red)Už sedm talentovaných hokejistů obdrželo trofej za první místo v anketě Letec sezony. Putovní cena, na jejíž podstavec jsou vyryta jména všech vítězů, se uděluje od roku 2014. Zatímco Mikuláš Wajtr v klubu pokračuje, někteří jeho předchůdci zamířili v hokejové kariéře o kus dál - třeba do zámoří. Jelikož byl zároveň oznámen vznik motivační ceny Letec měsíce, bilance předchozích oceněných se vybízí.
16.7.Pařík o zámoří: Skvělá zkušenost, bylo hezké se vrátit(red)Má za sebou bláznivou premiérovou sezonu v zámoří. Odchovanec Letců Lukáš Pařík uhranul svými výkony americké Spokane, za nějž dokonce v jednom zápase současně vstřelil gól i vychytal nulu. O prázdninách si na přípravu vybral známý letňanský led, který si velmi dobře pamatuje z mládežnických výběrů. Vzpomínky se vracejí, koneckonců u Letců bruslil od první třídy až do staršího dorostu.
10.7.Vrba trénuje i studuje: Člověk musí pracovat o něco navíc(red)Nemá toho málo zrovna málo. Progresivní kouč Marco Vrba se na sobě snaží pracovat ve všech směrech. Trenérské zkušenosti chce přebírat od kolegy Martina Dufka, s nímž vede šestou a osmou třídu, sám navíc ještě koriguje první hokejové krůčky prvňáků. Kromě tréninkového vytížení ale také studuje a to jeden z vůbec nejtěžších oborů - všeobecné lékařství na Univerzitě Karlově.
7.7.Měsíční ocenění. Klub chce hráče motivovat pravidelněji(red)Prestižní anketa Letec sezony by od nového ročníku neměla být jediným oceněním pro členy klubu. Jeho vedení totiž plánuje zavést v letňanské Ice Areně pravidelný motivační prvek, který by hráče hnal k ještě lepším výkonům. Záměr potvrdil generální manažer Tomáš Divíšek: "Mohu konstatovat, že máme v plánu pokračovat v nastavené cestě klubové ankety a ještě to o něco víc zvednout."
3.7.I druhý kemp má plnou kapacitu, přijde mentální kouč(red)Letce v předsezonním období nečeká jen NHL kemp patřící prvňákům s druháky, připravili si zároveň speciální soustředění pro hokejisty od sedmé do deváté třídy. Právě tento věk je totiž pro rozvoj hokejové kariéry velmi důležitý, což přibližuje perspektivní trenér Marco Vrba. "Chceme řešit vztah trenér - hráč, ale i kontakt hráče s okolím," předesílá na adresu programu třetího týdne v červenci.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2020 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS