Vrána je s dvacítkou v Montrealu. Dál o sobě dává vědět
       
 

Vrána je s dvacítkou v Montrealu. Dál o sobě dává vědět

06.08.2014 | (anv)

Jen na chvíli se odmlčel, když se připojil do letní přípravy v týmu svého zaměstnavatele ve Švédsku. O Jakubovi Vránovi už se ale zase mluví. Třináctka letošního draftu NHL hýří po nováčkovském kontraktu s Washingtonem Capitals sebevědomím a důkazem toho jsou i výkony v juniorské reprezentaci. Vrána momentálně absolvuje s dvacítkou letní kemp v kanadském Montrealu. V posledním utkání skóroval.

 
Kromě domácí Kanady, Česka a Ruska se turnaje účastní i výběr Švédska, které bude dalším soupeřem Čechů. Pravda, jde jen o přípravu, ale mladíci se před startem sezony chtějí předvést v dobrém světle. Jenže v exhibičním utkání s Ruskem prohráli 0:5 a v noci z úterý na středu i 2:6 s Kanadou.

Jeden z gólů zařídil z přesilové hry Vrána. A naznačil, že chce letos už táhnout i tým, v němž se měří s o dva roky staršími kluky. V nově tvořící se juniorské reprezentaci si počíná solidně.

To druhý odchovanec Letňan Václav Karabáček zatím v týmu Miroslava Přerosta chybí. Stále doléčuje zraněný kotník, ale už v neděli do zámoří odlétá také. Směr Gatineau, kde je jeho současné angažmá.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2020 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS