čtvrtek 03. listopadu 2011

Mladší dorost porazil doma Pardubice

Ve čtvrtek hostilo družstvo mladšího dorostu soupeře z Pardubic. V pohledném utkání plném šancí a pěkných hokejových akcí se nakonec vícekrát prosadili domácí a tak zůstali tři body v Letňanech za vítězství 6:4.

První třetinu celkem jasně ovládli domácí, když se po brankách Honetslagera, Kuldy a Karabáčka dostali do tříbrankového vedení. 15 vteřin před koncem první části stačil za hosty snížit Velínský (3-1).

V druhé třetině domácí polevili, Pardubice kontrolovali hru a díky Vyskočilovi snižovali na 3-2. Do dvoubrankového vedení vrátil Letce Čapek (4-2), nicméně dobře hrající Pardubice opět stáhli náskok domácích na rozdíl jedné branky díky Kusému (4-3).

V třetí třetině se podruhé v utkání prosadil Honetslager (5-3) a Letci začali kontrolovat hru. Pardubice vrátil do hry v 51. minutě Havrda (5-4), nicméně ihned po vhazování na středovém kruhu Letci opět odskočili na rozdíl dvou branek díky Polyanychkovi (6-4).

Třetiny: (3:1, 1:2, 2:1)
Branky: Honetschlager 2, Čapek, Karabáček, Kulda, Poljanyčka
Asistence: Karabáček 3, Dyrynk 2, Čapek 2, Štosek 2
Vyloučení: Čapek 2, Horák 2
Střely na branku: 49: 46

Brankář: M. Kosina