Partnerství
úterý 03. září 2024

Všichni Letci na streamu

Donedávna to byla jen utopie, nyní příjemná realita. Prostřednictvím live streamu můžete v nové sezoně sledovat zápasy už od těch nejmenších. Na platformě www.czechicehockey.tv tak máte jedinečnou možnost vidět všechny domácí a většinu venkovních zápasů Letců z pohodlí domova. Napříč všemi kategoriemi.

Czechicehockey.tv je streamovací službou, která nabízí možnost sledovat hokej z více než 80 stadionů po celém Česku. Zvyšuje tak popularitu tohoto sportu napříč všemi věkovými kategoriemi.

Kromě zprostředkování hokejových zážitků svým divákům služba nabízí i možnosti růstu jednotlivých klubů. Hokejové týmy mají k dispozici data, prostřednictvím kterých mohou trenéři analyzovat tréninky i zápasy, a tím přispět k lepší efektivitě týmu a budoucím úspěchům.

Jestliže nemůžete fandit přímo z tribuny, vytvořte si účet na Czechicehockey.tv, ať vám nic neunikne.

Pokud tak učiníte, můžete kromě domácích bitev letňanských týmů sledovat i všechny další v nabídce. Přehrávání funguje živě i ze záznamu.

Během září navíc lze využít slevové výhody ve výši 10 % při zakoupení ročního předplatného kategorie Gold.